top of page

NAŠI LEKTOŘI

Našimi lektory jsou především studenti vysokých škol, kteří umí své nadšení pro studium předat dál.

Jejich aprobace pokrývá veškeré předměty základní školy a gymnázií. Dále můžeme nabídnout matematiku pro vysoké školy a jazyky na všech úrovních.

ZDE JSOU NĚKTEŘÍ Z NICH:

Moje fotka.jpeg

Kristýna Kratochvílová

Ahoj,

studuji fyziku v prvním ročníku Matematicko-fyzikální fakulty University Karlovy. Pocházím z učitelské rodiny. Vedení kroužků a doučování se věnuji od 13 let. Nabízím doučování matematiky, fyziky a českého jazyka pro ZŠ a SŠ.

Renata Sasková.png

Renata Sasková

Je mi 17 let, chodím na gymnázium Brno-Bystrc na anglickou větev, moje úroveň angličtiny je B2.2, velmi ráda mluvím i překládám články z angličtiny na stránky jenakcie.cz. Ráda také předávám své znalosti dál- doučuji kamarády a známé. Jsem extrovertní a velmi ráda se směji😊. Ráda cestuji a mým snem je se jednou dostat na delší dobu (studium nebo do zaměstnání) do anglicky mluvící země.

David Kadlec

Jmenuji se David Kadlec a jsem studentem SPŠ oboru Aplikovaná chemie se zaměřením na výrobu plastů (technologie polymerů). S doučováním mám dvouleté zkušenosti, protože studium a předávání znalostí je mým koníčkem. Mohu vám představit zákoutí chemie(ZŠ, SŠ), fyziky(ZŠ), matematiky(ZŠ) a anglického a německého jazyka(ZŠ). Mezi mé koníčky patří fytoterapie (bylinkářství) zaměřená na antivirotika, skauting a studium. Během hodiny používám zábavnou formu učení, kde si jistě užijeme spoustu legrace, ahoj! :)

253342971_581270843152857_3194473985574590963_n.png

Petra Lišková

Ahoj, 

volám sa Petra Lišková a som študentkou Vysokého učení technického v Brně v obore Ekonomika podniku. Odmalička sa venujem výtvarnému umeniu a hudbe. V súčasnosti ma veľmi baví ekonómia, financie a investície. Rada predávam svoje znalosti ďalej, preto už od základnej školy s radosťou doučujem svojich spolužiakov a kamarátov. Sama sa rada vzdelávam v akejkoľvek oblasti, ktorá ma zaujme. 

Vendula Kadlecová.jpg

Vendula Kadlecová

Dobrý den, jmenuji se Vendula Kadlecová a studuji na gymnáziu v Praze, momentálně již pátým rokem. Mezi mé oblíbené předměty patří matematika a fyzika s těsně následující angličtinou a češtinou. Mám tři mladší sourozence, se kterými se často učíme, protože si s nimi většinou rozumím lépe než jejich učitelé a díky tomu si látku v klidu vysvětlíme a oni ji jednodušeji pochopí. Miluji také grafickou tvorbu, věřím, že vizuální stránka výuky je také důležitá a pomáhá snazšímu zapamatování látky. :)

Michaela Tučková.jpg

Michaela Tučková

Ahoj, jmenuji se Míša. 

Je mi 20 a studuji češtinu a dějepis v Brně na MUNI, tyto obory také doučuji. Zajímám se i o jiné humanitní obory a baví mě poznávat nové věci. V budoucnu bych chtěla být paní učitelka, protože mě baví práce s dětmi a ráda bych získávala další praxi, aby mi to šlo co nejlépe. 

Mezi mé koníčky patří hlavně čtení, trávení času s kamarády nebo rodinou a v posledních měsících jsem si zamilovala vaření.  

Jsem velmi trpělivá, dochvilná a vždy se snažím přijít na kloub problému.

Ráda se s vámi potkám online nebo osobně v Brně.

Aneta Procházková.png

Aneta Procházková

Jmenuji se Aneta Procházková a je mi 16 let. Studuji na víceletém gymnáziu v Kloboukách u Brna. Už jako malá jsem milovala počítání, což mi vydrželo i do školních let, kde se stala matematika mým oblíbeným předmětem. Po nástupu na gymnázium jsem si zamilovala také biologii. Ráda pomáhám svým kamarádům se školou a vysvětluji jim látku, kterou nechápou. Již několik let jezdím jako praktikant na školy v přírodě a minulý rok jsem jela též jako praktikant na tábor. Také ráda čtu, sportuji, zpívám nebo jen tak blbnu s kamarády. Mým snem je se pořádně naučit cizí jazyky (angličtinu a francouzštinu) a studovat ve Francii.

1653415808969.jpg

Tomáš Protiva

Ahoj,

jsem Tom, je mi 16 a studuju na průmyslovce Třebešín obor IT. Už od mala mi matika vždy šla a vždycky jsem s ní pomáhal komukoliv kdo se zeptal. Dneska už pravidelně doučuju o přestávkách před testem :). Miluju IT, tanec a matematiku. Ať už dělám cokoliv, vždy mě baví hledat kreativní způsoby jak to dělat lépe. Nabízím doučování Matematiky a Informatiky.

bottom of page